.

.

WelMag Магнетни Керамички Нараквици Златна боја Шарм Нараквици Линк Синџир на Модни Накит Трендовски љубители' Wristband Накит

WelMag Магнетни Керамички Нараквици Златна боја Шарм Нараквици Линк Синџир на Модни Накит Трендовски љубители' Wristband

DEN 704.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Метали Тип:
волфрам
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Керамички
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
ГЛОБУС-075 магнетни хривнија
Бренд Име:
WelMag
Функција:
На циркулацијата на крвта
Стил:
магнетен накит здравје
Материјал:
Керамички нараквици алки
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
здравје:
Негативни јони / германиум / далеку инфрацрвена / магнет
боја:
црна роза злато / бело злато / бела роза злато
Големина:
Должина

Стоката во категоријата