.

.

Нови Сина Пром Фустани 2018 Лето Лажичка Капа Ракав Кат Должина Appliques Tulle Сирена Долги Вечерни Фустани kaftan

Нови Сина Пром Фустани 2018 Лето Лажичка Капа Ракав Кат Должина Appliques Tulle Сирена Долги Вечерни Фустани kaftan

DEN 4296.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Материјал:
Лен,Акрилик,Spandex
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Pleat,Sequined,Батон,Бисери,Шема,Чипка,Кристал,Appliques,Beading,Sashes
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
kissbridal KS4088
Бренд Име:
kissbridal
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Продавница Име:
kissbridal 01
Големина:
Стандардна Големина/Работилница Со Прецизно Мерења
Достапни Боја:
Сите Бои Се Во Опција/Боја Шема
Возрасна Група:
Возрасни
Фустан Тип:
Пром Фустан
сопствени направени:
на располагање
Олово Време:
5~15 Дена
време на испорака:
6~20 Дена
Итно Цел:
Достапни(Некаде Треба Екстра Раш Трошоци)
Снабдување Тип:
OEM Услуга

Стоката во категоријата