.

.

Бренд Нови Зимски Топло Сиво Бебе Чевли Момчиња Прво Пешаци Кадифен Бебе Чизми Девојки Деца Чевли 0-18Monh

Бренд Нови Зимски Топло Сиво Бебе Чевли Момчиња Прво Пешаци Кадифен Бебе Чизми Девојки Деца Чевли 0-18Monh

DEN 119.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
E&BAINEL
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук

Стоката во категоријата