.

.

(5m/многу)зелена цвеќиња памучна ткаенина Везови Hight квалитет чипка ткаенини везени чипка намали 17071202

(5m/многу)зелена цвеќиња памучна ткаенина Везови Hight квалитет чипка ткаенини везени чипка намали 17071202

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
16cm
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
Mesh

Стоката во категоријата