.

.

Cuculus Нова Мода 2018 Обичните Жени Сандали Удобност Летни чевли Класичен Кристал Рамен Sandslias Feminina 199

Cuculus Нова Мода 2018 Обичните Жени Сандали Удобност Летни чевли Класичен Кристал Рамен Sandslias Feminina 199

DEN 309.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
CUCULUS SATURATUS
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
432/199
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
ретро
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Моден Елемент:
Кристално
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Станот со
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Стоката во категоријата