.

.

Majalia Мода Класичен Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставено Зелено Кристал ѓердан Свадба Накит Сетови 5ST0050

Majalia Мода Класичен Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставено Зелено Кристал ѓердан Свадба Накит Сетови

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
5ST0050
Бренд Име:
Majalia
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
ѓердан Хривнија големина:
18inches(Првиот Слој) /8inches
кристал боја:
Виолетова
Материјал:
Кристално

Стоката во категоријата