.

.

Бесплатен Превозот 24 Ред 1 Дворот на Кристално Сребро Кристал Плоскости Средување на Лентата за Торта Оркестарот Свадба

Бесплатен Превозот 24 Ред 1 Дворот на Кристално Сребро Кристал Плоскости Средување на Лентата за Торта Оркестарот

DEN 186.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
XCONNYX
Број На Модел На:
Нови

Стоката во категоријата