.

.

Замена Silicagel Брзо се Инсталира Бенд Рака За Garmin Fenix 5X GPS Види Рака Појас Кореја Venda Dropshipping Достоинство JU12

Замена Silicagel Брзо се Инсталира Бенд Рака За Garmin Fenix 5X GPS Види Рака Појас Кореја Venda Dropshipping Достоинство

DEN 240.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Како што е прикажано
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
OTOKY
Број На Модел На:
Види Рака/Бендот/Watchband/Кореја/Venda
Бендот Должина:
220MM
Функција:
замена на рака
Компатибилен:
За Garmin Fenix 5 GPS
забелешка:
НЕ се вклучени Dial во пакетот

Стоката во категоријата