.

.

2017 Едноставна Злато Сребро Синџир Круг Круг Ѓердан Ѓердан Монета Chocker Ѓердан За Жените јака колиер рас du cou femme kolye

2017 Едноставна Злато Сребро Синџир Круг Круг Ѓердан Ѓердан Монета Chocker Ѓердан За Жените јака колиер рас du cou

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Бренд Име:
RONGBIN
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Круг Круг Ѓердан Ѓердан
Pendant Големина:
како Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Порака Потсетник
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Злато Сребро Синџир Круг Круг Ѓердан Ѓердан Монета Chocker
Време:
2017
Пол:
Жените
Стил:
Едноставна Chokers
Должина:
28cm*10cm
Тежина:
5g Circle Choker Necklace Coin Chocker Necklace
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Occassion:
Партија Злато Сребро Синџир Круг Круг Ѓердан Ѓердан Монета Chocker

Стоката во категоријата