.

.

54.6 V 4А-Држачи за 48V Li-ion Батерија Smart Полначот кој се Користи за 13S 48V Li-ion Батерија Со Висока Моќност Фан Алуминиум Случај

54.6 V 4А-Држачи за 48V Li-ion Батерија Smart Полначот кој се Користи за 13S 48V Li-ion Батерија Со Висока Моќност

DEN 1277.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Бренд Име:
WATE
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
WATE-240W
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Li-ion/Lipo/LiMn2O4/LiCoO2 батеријата
Големина:
170*90*50mm
Нето тежина:
1KG
Влезен Напон:
100-240vac
Wattage Шема:
240W
Температурата:
-20 °C до +50°C
Употреба:
скутер,E-велосипед,E-мотор,туристички автобус,кат миење,голф количка итн
Заштита:
SCP,OVP,OCP,ЕДНОКРАТНИ ЛОЗИНКИ
Сертификат:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата