.

.

Нови Жакард Памук, Лен Селски Табела Тркач Модерен Кафе Tablecloth Правоаголна Трпезариска Маса Душеци Заштита Влошки

Нови Жакард Памук, Лен Селски Табела Тркач Модерен Кафе Tablecloth Правоаголна Трпезариска Маса Душеци Заштита Влошки

DEN 432.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Dobby
Големина:
200 x 33 cm, 230 x 33 cm, 150 x 33 cm, 300 x 33 cm
боја:
Светло Сива, Сина
Број На Модел На:
Долго
Употреба:
Хотел,Дома
Бренд Име:
Само Мојот Живеат Дома
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
100% Лен
Шема:
Печатени
Употреба:
свадба партија

Стоката во категоријата