.

.

Врвот Бела СТП Кожа Steampunk Пареа Панк Готски Птица Клун Маска, заштитни Очила Чума Лекар Cosplay Худ Hallowee Улога Игра Костим

Врвот Бела СТП Кожа Steampunk Пареа Панк Готски Птица Клун Маска, заштитни Очила Чума Лекар Cosplay Худ Hallowee Улога

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Партија Маски,Негативец Шега
Покрива Област:
Полно Лице
Бренд Име:
Kteam
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
LM02521
Маска Материјал:
кожа
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата