.

.

Jemmin Сосема Нов Морска Ѕвезда 925 Sterling Silver Син Оган Опал Накит Сетови За Свадба Додатоци Жените Ѓердан Обетки Сет

Jemmin Сосема Нов Морска Ѕвезда 925 Sterling Silver Син Оган Опал Накит Сетови За Свадба Додатоци Жените Ѓердан Обетки

DEN 1012.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Ангажирање
Сертификат Број:
ЃЕРДАН EARRING СЕТ
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
сребрен накит сетови
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки

Стоката во категоријата