.

.

1 Set 6 Дупка Ice Cube Топката Пиење Вино Фах Тули Круг Создателот Мувла Сфера Мувла Партија Бар Силикони Во Хокеј На Мраз Производител

1 Set 6 Дупка Ice Cube Топката Пиење Вино Фах Тули Круг Создателот Мувла Сфера Мувла Партија Бар Силикони Во Хокеј

DEN 317.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Зелена, SkyBlue, DarkBlue, Жолта, Црвена, Жолта, Портокалова, Бела
Бренд Име:
Useber
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB
Број На Модел На:
KX103
Тип:
Сладолед Алатки

Стоката во категоријата