.

.

LED Switch Dimmer DC 12V 24V 30A 360W Прилагодливи Светла Светилка во Дресот на Возачот Напојување Контролер LED Лента За 5050 3528

LED Switch Dimmer DC 12V 24V 30A 360W Прилагодливи Светла Светилка во Дресот на Возачот Напојување Контролер LED Лента

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нежните
Број На Модел На:
LED Dimmer DC 12V 24V 30A 360W Прилагодливи
сертификација:
CE,RoHS
Материјал:
Други
Гаранција:
3 Години
Max. Оптоварување На Моќ:
30A Led dimmer
Карактеристики:
Возачот Единствена Боја На Светлина Напојување Контролер

Стоката во категоријата