.

.

beibehang 2017 нови Пастирски Неткаени Позадина Дневна Соба ТВ Троседот Романтична Топол Кревет Кревет Позадина de papel parede tapety

beibehang 2017 нови Пастирски Неткаени Позадина Дневна Соба ТВ Троседот Романтична Топол Кревет Кревет Позадина de

DEN 1255.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Чен
Шема:
Трендафил
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Природен Материјал Позадини
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана

Стоката во категоријата