.

.

Miracille Дома Декор Гитара Пијано Табела Музички забелешка Placemats За Пијат Coasters Поставите Купот на Сад Мат Кујнски Прибор

Miracille Дома Декор Гитара Пијано Табела Музички забелешка Placemats За Пијат Coasters Поставите Купот на Сад Мат

DEN 122.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
2Pieces, 4Pieces, 6Pieces
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
TM00123
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Miracille
Материјал:
Памук, Лен

Стоката во категоријата