.

.

Нови Пристигнување 2018 Пролет Пром Фустан О-Вратот Кратки Ракави Кат Должина Сирена Beading Tulle Вечерни Фустани Vestido де феста

Нови Пристигнување 2018 Пролет Пром Фустан О-Вратот Кратки Ракави Кат Должина Сирена Beading Tulle Вечерни Фустани

DEN 6696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Материјал:
Лен,Акрилик,Spandex
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Pleat,Sequined,Батон,Бисери,Шема,Чипка,Кристал,Appliques,Beading,Sashes
Број На Модел На:
kissbridal KS4075
Воз:
Никој
is_customized:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
kissbridal
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Продавница Име:
kissbridal 01
Големина:
Стандардна Големина/Работилница Со Прецизно Мерења
Достапни Боја:
Сите Бои Се Во Опција/Боја Шема
Возрасна Група:
Возрасни
Фустан Тип:
Пром Фустан
сопствени направени:
на располагање
Олово Време:
5~15 Дена
време на испорака:
6~20 Дена
Итно Цел:
Достапни(Некаде Треба Екстра Раш Трошоци)
Снабдување Тип:
OEM Услуга

Стоката во категоријата