.

.

За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200 2017 Задните Опашка AC Отвори клима Пропустливи Штекер Калапи Покрие Трим

За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200 2017 Задните Опашка AC Отвори клима Пропустливи Штекер Калапи Покрие Трим

DEN 791.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
10inch
Автомобил модел:
За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
LARATH
Модел Година:
2016 2017
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
ABS
Објектот Должина:
40inch
Име На Модел:
423
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата