.

.

Чендлер Топла Метал Гира Pendant Ѓердан 3D Мажите Хип Хоп Накит Фитнес Barbell Долг Синџир на Colier Спорт Enthic Accessary

Чендлер Топла Метал Гира Pendant Ѓердан 3D Мажите Хип Хоп Накит Фитнес Barbell Долг Синџир на Colier Спорт Enthic

DEN 93.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
бронза позлатен, сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
0713-13
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
accessary
Компатибилност:
подарок
Стил:
Античкиот/Ретро/Етика
боја:
Антички Сребрен Бронза
Материјал:
Бакар & Цинк Легура
Pendant/Шема:
гира
адвокатско Машки Ретро ѓердан:
Рачно Изработени Enthic Necklcae
сребро изјава ѓердан:
Едноставна Макси Хип Хоп ѓердан
Јаже, Верига Lenght:
Прилагодлив за 42-50 cm
Количина:
1 buc/opp вреќа
Пол:
Жени/Девојки/Femme/Мажи
Повод:
Свадба/ангажирање/партија

Стоката во категоријата