.

.

НОВИ 12V 85A АЛТЕРНАТОР 270600L020 270600L021 270600L022 270600L030 270600L040 270600L050 270600L050B 270600L060 ЗА TOYOTA HILUX

НОВИ 12V 85A АЛТЕРНАТОР 270600L020 270600L021 270600L022 270600L030 270600L040 270600L050 270600L050B 270600L060 ЗА

DEN 3240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
20
Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Hilux-Година:
2005,2007,2006,2004
Другиот Дел Број:
1042108020 1042108240 1042108241 1042108242 1042108243 1042109010
Бренд Име:
HNROCK
Тојота Модел:
Hilux
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Производителот Дел Број:
1042109010 0124315033 0124315034 1022112310 1022112810 1042104460
Осветленост Дел Број:
1042109011 1042109340 LRA02317 LRA03632 LRA03790 LRA2317 LRA3632
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
20
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
85

Стоката во категоријата