.

.

#ILC-20 Високо квалитетни Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Носителот Големина: 22X13mm, 8 степен, Мушка Површина, ПММА

ILC-20 Високо квалитетни Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Носителот Големина: 22X13mm, 8 степен, Мушка Површина,

DEN 168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Структура:
Plano-конвексни
Број На Модел На:
#ILC-20
Материјал:
Пластични
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата