.

.

LED 500X WIFI Дигитален Видео Микроскоп Безжична Зум на Камерата Зголемувачот со Стојат Планината

LED 500X WIFI Дигитален Видео Микроскоп Безжична Зум на Камерата Зголемувачот со Стојат Планината

DEN 2395.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
500X WIFI Дигитални Microsocpe
Бренд Име:
SRATE
Теорија:
WIFI Дигитални Microsocpe
Материјал:
Пластични, Метални, ПРЕДВОДЕНИ
Drawtube:
Monocular Дигитални Microsocpe

Стоката во категоријата