.

.

1PC 1/2 месо тело Директно Железнички & Stile Рутер Малку Дрво Длето Машина Алатка

1PC 1/2 месо тело Директно Железнички & Stile Рутер Малку Дрво Длето Машина Алатка

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
DM04113
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Xtremecraft
Дијаметар:
1/2
Намалување материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Месо тело дијаметар:
1/2

Стоката во категоријата