.

.

Флип Случај За Microsoft Nokia Lumia 535 Телефон Торба Книга Покрие Кожа Мека Торба TPU Силикони Телефон Кожата Случај Со Држачот

Флип Случај За Microsoft Nokia Lumia 535 Телефон Торба Книга Покрие Кожа Мека Торба TPU Силикони Телефон Кожата Случај

DEN 119.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Бизнис,Обична,Симпатична,Сјајна,Егзотични
Големина:
For Microsoft Nokia Lumia 535
Карактеристики:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Материјал:
Најдобри СТП кожа+Мека TPU Силикони случај
Камерата:
Точни камера на задната страна
одговараат за:
За Microsoft Nokia Lumia 535For Microsoft Nokia Lumia 535
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Стил:
Флип +Назад случаи
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Пад на превозот:
Поддршка
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Стоката во категоријата