.

.

500pcs Мека Главата Совет Шупливи Рефил Куршуми Стрела За Елитата Дивеење Retaliator Серија Blasters Електрични Играчка Пиштол Мека Куршум

500pcs Мека Главата Совет Шупливи Рефил Куршуми Стрела За Елитата Дивеење Retaliator Серија Blasters Електрични Играчка

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
мека совет 500
Бар-кодот:
No
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не пука во очи
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
пена
Карактеристики:
Мини
Бренд Име:
TIZUPIN
Тип:
Играчка Пиштол Пиштол
Функција:
500pcs Мека Пикадо
Големина:
1.2x7.2cm

Стоката во категоријата