.

.

Abaiwai За Mazda CX-3 CX3 2015 2017 2018 ABS Мат Хром Внатрешни работи Воланот Панел Покрие Трим Автомобил Стил Додатоци

Abaiwai За Mazda CX-3 CX3 2015 2017 2018 ABS Мат Хром Внатрешни работи Воланот Панел Покрие Трим Автомобил Стил

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
ABAIWAI
Име На Модел:
Управувачот Панел Маска
Објектот Висина:
0.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
abs хром
Година:
201 2016 2017 2018
Објектот Тежина:
0.2kg
Предмет Тип:
ABS Карбонски влакна И Хром Стил
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
Автомобил Модел:
За Mazda CX-3

Стоката во категоријата