.

.

CL-646 CL646 CL 646 Компатибилен Три-боја на Мастило Касети За Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460

CL-646 CL646 CL 646 Компатибилен Три-боја на Мастило Касети За Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460

DEN 494.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Три-Боја
Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
Магнетно
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
За Canon CL646 компатибилен Три-боја на мастило кертриџ
Количина:
1pc
Модел Number2:
За Canon CL 646 Три-боја на мастило кертриџ
компатибилен печатач модел :
За Canon Pixma PIXMA MG2460 MG2560 MG2960 MG2965
со чип:
Yes
боја:
C, M, Y
Обоени:
Yes

Стоката во категоријата