.

.

4Pcs/број 4 насоки на млеко и памук, Средни и крупни волна бебе бебе волна предиво Поврзана Ќебе Капи, Шалови Капчиња Тема AB007

4Pcs/број 4 насоки на млеко и памук, Средни и крупни волна бебе бебе волна предиво Поврзана Ќебе Капи, Шалови Капчиња

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Предиво Count:
Конвенционалните
Материјал:
Памук / Бамбус Влакна
Регистрирана Трговска Марка:
N
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Рачно Плетење
Пресврт:
Конвенционалните
Предиво Тип:
Carded
Шема:
Суровини
Употреба:
плетење
Равномерност:
Конвенционалните
Тип На Производ:
Други Предиво
Број На Модел На:
AB007
сила:
Конвенционалните
Тип:
Млеко памук
Техника:
прстен што се врти

Стоката во категоријата