.

.

Шминка Веѓа Автоматско Про Водоотпорен Молив Шминка 5 Стил Боја Веѓа Молив Козметика Веѓата Око Лагер Алатки Висок Квалитет

Шминка Веѓа Автоматско Про Водоотпорен Молив Шминка 5 Стил Боја Веѓа Молив Козметика Веѓата Око Лагер Алатки Висок

DEN 97.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Формулирањето:
Молив
НЕТО-WT.:
20g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Природни
Број На Модел На:
OTH0196
Количина:
1
Состојка:
Веѓа Засилувачи
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
20160108
Тип:
Веѓа Подобрувач
Производот Категорија:
веѓа пен
боја:
multicolor
Модел:
Двојна глава водоотпорен заклучување боја автоматско молив
Спецификации:
Нормално спецификација
Нето содржина:
Голи шминка млеко чај браун лен светло кафеава мека
категорија:
Веѓа молив, веѓа

Стоката во категоријата