.

.

симулација мачка големи 27x20cm тешко модел играчка полиетилен&furs браун спиење мачка занаетите дома декорација подарок s0684

симулација мачка големи 27x20cm тешко модел играчка полиетилен&furs браун спиење мачка занаетите дома декорација подарок

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Материјал:
Polyacryl
Животни:
Мачки
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Тип:
animal модел
Форма:
Животните
Пополнување:
Пластични

Стоката во категоријата