.

.

Ms-10d 25W + 25W 6J15 *2 Цевка Засилувач Класа HIFI Моќност Засилувач

Ms-10d 25W + 25W 6J15 *2 Цевка Засилувач Класа HIFI Моќност Засилувач

DEN 1991.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
25w
Канали:
2 (2.0)
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MS-10D
Максимална Моќност По Канал:
25w
Број На Модел На:
MS-10D
Тип:
Дома Засилувач
Канали:
2.0
Излезна Моќност:
25W+25W
Влезна Моќност:
100W
Напојување:
AC220V+/-10% 60H

Стоката во категоријата