.

.

AOTEMAN Шампањ Кристал Изјава Кристал Обетки За Жените Трендовски Едноставна Цинк Легура Студ Обетки Мода накит

AOTEMAN Шампањ Кристал Изјава Кристал Обетки За Жените Трендовски Едноставна Цинк Легура Студ Обетки Мода накит

DEN 66.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Бренд Име:
AOTEMAN
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
50722
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Одговараат на forBLUE:
Девојка , Девојка , Дами , Пријатели , Сестра
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар ,
дизајн:
Кристал Обетки,Ethinc Обетки
Стил:
Жените Обетки,Обетки Кристал

Стоката во категоријата