.

.

Карбонски Влакна автомобил копче за капакот тело торба комплет случај школка за BMW Новата 7 Серија G11 G12 14 до 2015 2017 730i 740i 750i Црна, Црвена Сина

Карбонски Влакна автомобил копче за капакот тело торба комплет случај школка за BMW Новата 7 Серија G11 G12 14 до

DEN 1002.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна Јаглерод, Сина Јаглерод, Црвена Јаглерод
Бренд Име:
HSPEED KSLINE
Производителот Дел Број:
TJC-CY016
Објектот Должина:
10 inch
Објектот Ширина:
10 inch
Објектот Висина:
10
Објектот Тежина:
0.03 g
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
автомобил Копче торба
Осветленост Дел Број:
За 730i копче школка
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
за 740i КОПЧЕ ШКОЛКА
Другиот Дел Број:
за 750i КОПЧЕ ШКОЛКА

Стоката во категоријата