.

.

Кул LED Светлото Гејмерски Слушалки Длабок Бас Удобно Компјутерска Игра Слушалки+6 Копчето 5000DPI Pro Gaming Mouse Глувци

Кул LED Светлото Гејмерски Слушалки Длабок Бас Удобно Компјутерска Игра Слушалки+6 Копчето 5000DPI Pro Gaming Mouse

DEN 669.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Рака Ориентација:
Двете Раце
Стил:
Прст,3D
Број на Ролки:
1
Пакет:
No
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бруто тежина:
200g
Тип:
Жичен
Број на Копчиња:
6
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
5000
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
X9+A10

Стоката во категоријата