.

.

5pcs Природна Бела Кварц Накит Стрелка Кристал Pendant,Злато боја Груба Глави Шарм Мушка Накит Ѓердан Одлуки PD357

5pcs Природна Бела Кварц Накит Стрелка Кристал Pendant,Злато боја Груба Глави Шарм Мушка Накит Ѓердан Одлуки PD357

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
PD357
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
триаголник
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Стоката во категоријата