.

.

2 pc Генерички Замена на Електрична Четка за заби Главата За Philips Sonicare e-Серија Компактен Sonic се Применуваат За HX5251 HX525 Со Маска

2 pc Генерички Замена на Електрична Четка за заби Главата За Philips Sonicare e-Серија Компактен Sonic се Применуваат

DEN 133.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Количина:
1 многу
Материјал:
Пластични
Големина:
7cm / 2.8in
Број На Модел На:
1005
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
vbatty
SKU:
1005
Тип:
Четки За Заби Главата
квалитет:
1 многу
како да се користи:
Едноставни замени четка, како и обично
Про Здравје :
Прецизност Чисти,Dual Чисти
ОЕМ:
Yes
Материјал:
ПОМ Пластика & Dupont Tynex & 304 од не ' Рѓосувачки Челик
се применуваат:
за Филипс
Трговија на големо:
Yes
toothbrushType:
Sonicare

Стоката во категоријата