.

.

2018 DIY Гигант Хартија Цвеќиња Позадина 3pcs Со 3pcs Остава За Свадба Партија Бебе Туш Декорација Расадник Деко 6 Опции

2018 DIY Гигант Хартија Цвеќиња Позадина 3pcs Со 3pcs Остава За Свадба Партија Бебе Туш Декорација Расадник Деко 6

DEN 880.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Иднината & Фенси
Повод:
Свадба
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
FTC095
функција 1:
Свадба Позадина Декорации
Карактеристика 2:
Голем Хартија За Цвеќе
функција 3:
Гигант Хартија Трендафил Цвеќе
карактеристика 4:
роуз artificielles pour le mariage
Карактеристика 5:
Расадник Хартија Цвет
Функција 6:
свадба лак
Карактеристика 7:
fleurs artificielles pour le mariage
Функција 8:
faux fleurs
Карактеристика 9:
булчински туш
Карактеристика 10:
Бебе туш

Стоката во категоријата