.

.

Европски стил 8мм Лава Камен Влакно Монистра Нараквици Висок Квалитет Луксузни CZ Монистра Леопард Главата Шарм Хривнија За Мажи Накит

Европски стил 8мм Лава Камен Влакно Монистра Нараквици Висок Квалитет Луксузни CZ Монистра Леопард Главата Шарм Хривнија

DEN 93.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
XQNI
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
SLPG1964
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
хривнија
Компатибилност:
Никој
Име:
Монистра Нараквици
Вид:
камен хривнија
Стил:
id хривнија
Одговара:
хривнија мажи
Моден:
2017 Нова година

Стоката во категоријата