.

.

За Шкода kodiaq 2017 2018 ABS Мат Главата Светлина Светилка се Префрлите на Контрола Покрие Намали за Внатрешни Додатоци 1PCS

За Шкода kodiaq 2017 2018 ABS Мат Главата Светлина Светилка се Префрлите на Контрола Покрие Намали за Внатрешни

DEN 179.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Kadore
Година:
2016-2018
Име На Модел:
120371
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
abs matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Стоката во категоријата