.

.

50pcs/многу Креативни Дрвени DIY Занаети Шарени сладолед Дрвени стапчиња Натпревар Стап Деца рачно изработени Куќа Играчки Храна DIY Материјали

50pcs/многу Креативни Дрвени DIY Занаети Шарени сладолед Дрвени стапчиња Натпревар Стап Деца рачно изработени Куќа

DEN 64.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Дрво DIY Пакет
Количина:
50pcs/многу
Повод:
DIY Занаети Материјали
Материјали:
Дрвени
боја:
Како што сликите покажуваат
Состојба:
100% висок квалитет
НЕМА.:
KH-030

Стоката во категоријата