.

.

Моден Едноставна Златна Боја Сребрена Боја Ѓердан Ѓердан за Жените Панк Метален Макси Ѓердан Колиер Femme 2018 Нови

Моден Едноставна Златна Боја Сребрена Боја Ѓердан Ѓердан за Жените Панк Метален Макси Ѓердан Колиер Femme 2018 Нови

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
45+5CM
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Ѓердан X651
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
jiaoyu
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Ѓердан
Функција:
колиер femme
Материјал:
Легура
Колиер Femme тежина:
0.09 KG
colar Тип:
Моден ѓердани за жени
Должина:
50cm
collares Состојба:
100% сосема нов Макси Ѓердан
Ѓердан Одделение:
AAAA Квалитет ѓердан Ѓердан
Ѓердан Боја:
злато/сребрена
kolye Повод:
Ангажирање Годишнината Подарок Партија Свадба
Colier Објект:
колиер femme 2018

Стоката во категоријата