.

.

10.1 инчен LCD екран BQ ТЕСЛА 2 W10 LCD ДИСПЛЕЈ за таблет компјутер 1280*800

10.1 инчен LCD екран BQ ТЕСЛА 2 W10 LCD ДИСПЛЕЈ за таблет компјутер 1280*800

DEN 744.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
за BQ ТЕСЛА 2 W10 lcd
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Екран Тип:
Piezoelectric
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Таблета LCD

Стоката во категоријата