.

.

2.1 mm 5.0 Мегапикселна Fisheye видео надзор Камера Lens155D Компатибилен Широк Агол Панорамски CCTV Леќа За HD IP Камера М12 Планината

2.1 mm 5.0 Мегапикселна Fisheye видео надзор Камера Lens155D Компатибилен Широк Агол Панорамски CCTV Леќа За HD IP

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Г.С.-5MP201MM
Бренд Име:
Chuan Веи

Стоката во категоријата