.

.

100 x Расположливиот Лепак Носителот Прстен Палета За Eyelash Продолжување Тетоважа Пигмент

100 x Расположливиот Лепак Носителот Прстен Палета За Eyelash Продолжување Тетоважа Пигмент

DEN 50.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
as shown
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
GUGUJI222
Големина:
as shown detailed
Количина:
100pcs/set
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Други
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Тип На Објект:
Лажни Eyelash

Стоката во категоријата