.

.

Автоматско Исклучување На LED Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch DC 12V

Автоматско Исклучување На LED Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch DC 12V

DEN 89.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
видете информации
Гаранција:
видете информации
Бренд Име:
OOTDTY
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
видете информации

Стоката во категоријата