.

.

12V 3AMP 1100GPH Bilge Пумпа 12N Морски Потопна Пумпа за Вода Јахта Брод

12V 3AMP 1100GPH Bilge Пумпа 12N Морски Потопна Пумпа за Вода Јахта Брод

DEN 392.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
видете информации
Бренд Име:
SAILFLO
Гориво:
видете информации
Структура:
видете информации
моќност:
видете информации
Примена:
видете информации
Притисок:
видете информации
Standard or Nonstandard:
видете информации
Употреба:
видете информации
Теорија:
видете информации

Стоката во категоријата