.

.

tommia За ФОЛКСВАГЕН Passat -2017 Педалата Покрие Гориво Гас Кочница Нога Остатокот Домување Не Дупчење Автомобил-стил

tommia За ФОЛКСВАГЕН Passat -2017 Педалата Покрие Гориво Гас Кочница Нога Остатокот Домување Не Дупчење Автомобил-стил

DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Педали
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
Заштита На Оригиналниот Педали
Објектот Должина:
18cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Фолксваген Модел:
Passat
Година:
2016-2017
Име На Модел:
ST2108
Бренд Име:
tommia
Материјал Тип:
Алуминиум Легура

Стоката во категоријата