.

.

Модерната Едноставен И Прекрасна Цртан Филм Робот A4 Платно Уметност Ѕид Печати Слика Постер Ѕидното Сликарство Деца Спална Соба Оркестарот

Модерната Едноставен И Прекрасна Цртан Филм Робот A4 Платно Уметност Ѕид Печати Слика Постер Ѕидното Сликарство Деца

DEN 168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
13x18cm без рамка, 15x20cm без рамка, 20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60x80cm без рамка, 70x100cm без рамка
боја:
4pcs Сет
Број На Модел На:
BA027
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Домот На Поезијата
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Висок квалитет на мастило

Стоката во категоријата