.

.

за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Бора Голф Jetta MK4 Задните Трупот Заклучување Actuator База Подигање Капак Latch Заградата 1J5 827 425 С/В

за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Бора Голф Jetta MK4 Задните Трупот Заклучување Actuator База Подигање Капак Latch Заградата

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SHANGLAN
Име На Модел:
1J5 827 425F/425C 1J5827425F 1J5827425C 1J5827425
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.4
Материјал Тип:
Метал

Стоката во категоријата